43025, Волинська область, м. Луцьк, вул. Прогресу,7
 
 
Департамент фінансів
Волинської обласної державної адміністрації
 
 
[ Вітаємо Вас на нашому оновленому веб-сайті. Всі зауваження, побажання та пропозиції по роботі веб-сайту надсилайте на електронну адресу post@gfin.voladm.gov.ua ]
 
 
Курси валют

Курс доллара     Погода в Луцке
Голосування
Чи задоволені Ви рівнем своїх доходів?
Підсумки виконання місцевих бюджетів області за січень - лютий 2023 року.

За оперативними даними у січні - лютому 2023 року до загального фонду місцевих бюджетів області надійшло 1665,5 млн грн власних доходів, або 123,3 відсотка до затверджених місцевими радами показників на звітний період. Обласний бюджет за доходами загального фонду виконаний на 117,4 відсотка, понад план надійшло 36,8 млн гривень.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року власні доходи в цілому по області зросли на 577 млн грн, або на 53 відсотки, в тому числі доходи обласного бюджету - на 94,8 млн грн, або на 61,9 відсотка. Приріст власних доходів забезпечено, в основному, за рахунок зростання надходжень податку з грошового забезпечення,  грошових винагород та інших виплат військовослужбовців.

Із державного бюджету до загального фонду місцевих бюджетів області перераховано 761,9 млн грн міжбюджетних трансфертів, в тому числі 202,9 млн грн дотацій і 559 млн грн субвенцій. В область у повному обсязі надійшли усі передбачені у державному бюджеті дотації та субвенції, що передаються із загального фонду бюджету.

За рахунок отриманих власних надходжень до місцевих бюджетів та трансфертів з державного бюджету у січні - лютому цього року із загального фонду місцевих бюджетів області проведено видатків в обсязі 1566,9 млн грн, в тому числі на фінансування соціально - культурних галузей спрямовано 1301,9 млн гривень. Зокрема, на фінансування установ та закладів освіти спрямовано 1096,6 млн грн, охорони здоров'я -  53,4 млн грн, соціального захисту і соціального забезпечення населення -  68 млн грн, культури і мистецтва -   60,2   млн грн і фізичної культури і спорту -  23,7   млн гривень. 

 

 
 
   
 
 
Технічна підтримка Веб-студія ТРЕК Дія. Цифрова освіта Волинська обласна державна адміністрація Веб-портал органів виконавчої влади Інтернет-представництво Президента України