43025, Волинська область, м. Луцьк, вул. Прогресу,7
 
 
Департамент фінансів
Волинської обласної державної адміністрації
 
 
[ Вітаємо Вас на нашому оновленому веб-сайті. Всі зауваження, побажання та пропозиції по роботі веб-сайту надсилайте на електронну адресу post@gfin.voladm.gov.ua ]
 
 
Курси валют

Курс доллара     Погода в Луцке
Голосування
Чи задоволені Ви рівнем своїх доходів?
Наказом обласної військової адміністрації від 14 грудня 2022 року № 522 затверджено обласний бюджет на 2023 рік.

Загальний обсяг фінансових ресурсів обласного бюджету з урахуванням трансфертів з державного бюджету та власних доходів складе у 2023 році            1 986,2 млн гривень.

Власна дохідна частина обласного бюджету сформована в загальній сумі 1 381,7 млн грн, де 88 відсотків припадає на податок на доходи фізичних осіб.

Витрати обласного бюджету у 2023 році складуть 1 990,0 млн гривень.

У повному обсязі забезпечуються видатки на заробітну плату працівників бюджетної сфери, загальний обсяг яких становить понад 860 млн гривень.

На розрахунки за енергоносії і комунальні послуги спрямовано 170 млн грн, що, з урахуванням очікуваного ресурсу додаткової дотації з державного бюджету, відповідає прогнозованій потребі.

У межах наявного ресурсу у обласному бюджеті на 2023 рік враховано понад 170 млн грн на реалізацію регіональних програм.

Поточні видатки з утримання бюджетних установ заплановані на рівні 2022 року та передбачають оптимальний обсяг витрат на їх функціонування.

Питання щодо здійснення капітальних та інших витрат, пов'язаних з розвитком галузей бюджетної сфери, будуть вирішуватися в ході виконання бюджету у 2023 році, з урахуванням реальних можливостей обласного бюджету та  з отриманням додаткових обсягів трансфертів з державного бюджету.

 

 
 
   
 
 
Технічна підтримка Веб-студія ТРЕК Дія. Цифрова освіта Волинська обласна державна адміністрація Веб-портал органів виконавчої влади Інтернет-представництво Президента України