43025, Волинська область, м. Луцьк, вул. Прогресу,7
 
 
Департамент фінансів
Волинської обласної державної адміністрації
 
 
[ Вітаємо Вас на нашому оновленому веб-сайті. Всі зауваження, побажання та пропозиції по роботі веб-сайту надсилайте на електронну адресу post@gfin.voladm.gov.ua ]
 
 
Курси валют

Курс доллара     Погода в Луцке
Голосування
Чи задоволені Ви рівнем своїх доходів?
Департаментом фінансів облдержадміністрації повторно внесено проєкт рішення обласної ради «Про обласний бюджет на 2022 рік»

Враховуючи прийняття 2 грудня цього року Державного бюджету України на 2022 рік у ІІ читанні та у цілому, департаментом фінансів облдержадміністрації спільно з головними розпорядниками коштів обласного бюджету доопрацьовано показники проєкту обласного бюджету на 2022 рік.

Доопрацьований проєкт рішення обласної ради «Про обласний бюджет на 2022 рік» підготовлено відповідно до положень діючої редакції Бюджетного кодексу України, Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік», Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2022-2024 роки, схваленого постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2021 року № 568, особливостей складання розрахунків до проєктів бюджетів на 2022 рік, повідомлених листом Міністерства фінансів України від 12 серпня 2021 року № 05110-14-6/25338.

 За результатами розгляду проєкту Державного бюджету України на 2022 рік для обласного бюджету Волинської області:

- базова дотація зменшена на 1,6 тис. грн;

- додаткова дотація на фінансування переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я збільшена на 101,7 тис. грн;

- освітня субвенція зменшена на 2 201,7 тис. грн;

- субвенція на розвиток дорожньої інфраструктури збільшена на 48 507,5 тис. гривень.

Крім цього, обласному бюджету виділено нову додаткову дотацію обсягом 43 млн грн на проведення розрахунків протягом опалювального періоду за комунальні послуги та енергоносії, які споживаються установами, організаціями, підприємствами, що утримуються за рахунок відповідних місцевих бюджетів.

 

 

З текстом рішення та додатками до нього можна ознайомитись за посиланням  http://www.finance.voladm.gov.ua/category/c-10-11/.

 

 
 
   
 
 
Технічна підтримка Веб-студія ТРЕК Дія. Цифрова освіта Волинська обласна державна адміністрація Веб-портал органів виконавчої влади Інтернет-представництво Президента України