43025, Волинська область, м. Луцьк, вул. Прогресу,7
 
 
Департамент фінансів
Волинської обласної державної адміністрації
 
 
[ Вітаємо Вас на нашому оновленому веб-сайті. Всі зауваження, побажання та пропозиції по роботі веб-сайту надсилайте на електронну адресу post@gfin.voladm.gov.ua ]
 
 
Курси валют

Курс доллара     Погода в Луцке
Голосування
Чи задоволені Ви рівнем своїх доходів?
Підсумки виконання місцевих бюджетів області за січень – вересень 2020 року.

  За оперативними даними до загального фонду місцевих бюджетів області у січні вересні 2020 року надійшло 3750,3 млн грн власних доходів, що становить 96,7 відсотка до затверджених місцевими радами показників на звітний період. Недоотримання запланованих надходжень зумовлено зниженням ділової активності суб’єктів господарювання на період дії карантинних заходів та звільненням платників податків від сплати земельного податку і орендної плати (за земельні ділянки, що використовуються в господарській діяльності) у березні цього року згідно Закону України від 30 березня 2020 року № 540-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

  В тенденціях надходжень до місцевих бюджетів області протягом дії карантинних заходів спостерігається уповільнення. За січень – вересень цього року темп ростувласних доходів бюджету області становить 4,4 відсотка проти 15,3 відсотка за підсумками І кварталу.

  Із державного бюджету до загального фонду місцевих бюджетів області перераховано 3641,5 млн грн міжбюджетних трансфертів, в тому числі 767,7 млн грн дотацій і 2873,8 млн грн субвенцій. В область у повному обсязі надійшли усі передбачені у державному бюджеті дотації та субвенції, що передаються із загального фонду бюджету.

  За рахунок отриманих власних надходжень до місцевих бюджетів та трансфертів з державного бюджету у звітному періоді із загального фонду місцевих бюджетів області проведено видатків в обсязі 6321,8 млн грн, у тому числі на фінансування соціально-культурних галузей спрямовано 5280,3 млн гривень. Зокрема, на фінансування установ та закладів освіти спрямовано 4051,2млн грн, охорони здоров 655,8 млн грн, соціального захисту і соціального забезпечення населення 260,5 млн грн, культури і мистецтва 219,9 млн грн і фізичної культури і спорту – 92,9 млн гривень.

 
 
   
 
 
Технічна підтримка Веб-студія ТРЕК Волинська обласна державна адміністрація Веб-портал органів виконавчої влади Інтернет-представництво Президента України