43025, Волинська область, м. Луцьк, вул. Прогресу,7
 
 
Департамент фінансів
Волинської обласної державної адміністрації
 
 
[ Вітаємо Вас на нашому оновленому веб-сайті. Всі зауваження, побажання та пропозиції по роботі веб-сайту надсилайте на електронну адресу post@gfin.voladm.gov.ua ]
 
 
Курси валют

Курс доллара     Погода в Луцке
Голосування
Чи задоволені Ви рівнем своїх доходів?
Департаментом фінансів облдержадміністрації підготовлено проєкт рішення обласної ради „Про внесення змін до рішення обласного бюджету” на 2019 рік.

  Обласною державною адміністрацією внесено на розгляд обласній раді проєкт рішення обласної ради „Про внесення змін до рішення обласної ради" від 20.12.2018 № 22/13 „Про обласний бюджет на 2019 рік".

  У проєкті рішення враховано зміни до бюджетних призначень, унесені за розпорядженнями голови обласної державної адміністрації, прийнятими у міжсесійний період відповідно до норм чинного бюджетного законодавства та повноважень, визначених у рішенні обласної ради від 20 грудня 2018 року
№ 22/13 „Про обласний бюджет на 2019 рік".

  Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 10.07.2019 № 695, з 01.09.2019 посадові оклади педагогічних працівників, що утримуються за рахунок місцевих бюджетів, підвищено на 10 відсотків. У зв'язку з цим, збільшуються видатки на оплату праці педагогічних працівників окремих закладів освіти.

  Головному розпоряднику коштів обласного бюджету - департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства облдержадміністрації збільшуються видатки в обсязі 1 500 тис. грн на реалізацію проектів „Нове будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Стобихівка Камінь-Каширського району" (1 000 тис. грн) та „Будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в с. Башлики Ківерцівського району" (500 тис. грн), що фінансуються за рахунок коштів держаного фонду регіонального розвитку.

  Крім цього, вносяться зміни до інших бюджетних призначень за пропозиціями головних розпорядників коштів обласного бюджету.

 З текстом рішення та додатками до нього можна ознайомитись за посиланням http://volynrada.gov.ua/projects?page=3

 

 
 
   
 
 
Технічна підтримка Веб-студія ТРЕК Волинська обласна державна адміністрація Веб-портал органів виконавчої влади Інтернет-представництво Президента України