43025, Волинська область, м. Луцьк, вул. Прогресу,7
 
 
Департамент фінансів
Волинської обласної державної адміністрації
 
 
[ Вітаємо Вас на нашому оновленому веб-сайті. Всі зауваження, побажання та пропозиції по роботі веб-сайту надсилайте на електронну адресу post@gfin.voladm.gov.ua ]
 
 
Курси валют

Курс доллара     Погода в Луцке
Голосування
Чи задоволені Ви рівнем своїх доходів?
До уваги учасників бюджету процесу та місцевих фінансових органів! Обласною державною адміністрацією внесено на розгляд обласній раді проект обласного бюджету на 2019 рік.

Відповідно до вимог бюджетного законодавства сьогодні, 26.11.2018 року, обласною державною адміністрацією внесено на розгляд обласній раді проект рішення обласної ради „Про обласний бюджет на 2019 рік".

Проект рішення обласної ради „Про обласний бюджет на 2019 рік" підготовлено відповідно проекту Закону України „Про Державний бюджет України на 2019 рік", внесеного Кабінетом Міністрів України Верховній Раді України для розгляду у ІІ-му читанні.

Загальний обсяг фінансового ресурсу, що передається місцевим бюджетам області у вигляді міжбюджетних трансфертів з державного бюджету, у 2019 році складе 9,6 млрд грн, з яких загальний фонд бюджету - 8,9 млрд грн, спеціальний фонд бюджету - 0,7 млрд гривень. З загальної суми міжбюджетних трансфертів обласному бюджету для виконання власних і делегованих державою повноважень та перерозподілу трансфертів між місцевими бюджетами області передається близько 6,1 млрд гривень. Іншим місцевим бюджетам області з державного бюджету у вигляді базової дотації та освітньої і медичної субвенцій передається 3,5 млрд гривень.

Загальний обсяг фінансових ресурсів обласного бюджету з урахуванням трансфертів з державного бюджету та власних доходів складе у 2019 році 6,9 млрд гривень.

Витрати обласного бюджету у 2019 році складуть 6,9 млрд грн, в тому числі із загального фонду обласного бюджету - 6,1 млрд грн, спеціального - 0,8 млрд гривень.

Витрати обласного бюджету (без урахування цільових субвенцій з державного бюджету, які передаються бюджетам районів і міст) складуть 2 798,0 млн гривень. За рахунок доходів загального фонду обласного бюджету у цілому у 2019 році буде здійснено 2 099,0  млн грн витрат, з яких 2 043,8 млн грн - видатки загального фонду, 50,5 млн грн - видатки бюджету розвитку,  4,7 млн грн - надання кредитів. Витрати спеціального фонду без урахування витрат за рахунок коштів, що передаються з загального фонду, складуть 699 млн гривень.

При здійсненні розрахунків витрат на заробітну плату працівників установ, що утримуються за рахунок коштів обласного бюджету, враховано розмір мінімальної заробітної плати, який Законом України „Про Державний бюджет України на 2019 рік" передбачений з 1 січня 2019 року у сумі 4173 гривні на місяць та посадового окладу працівника І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки - 1921 гривні.

При формуванні окремих видатків соціального характеру враховано прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі з 1 січня 2019 року - 1853 гривні, з 1 липня - 1936 гривень, з 1 грудня - 2027 гривень.

Видатки на оплату енергоносіїв і комунальних послуг розраховані з урахуванням фактичного споживання у 2018 році, діючих на даний час цін і тарифів, особливостей кожного закладу, у тому числі і щодо проведених заходів з енергозбереження.

Витрати на поточне утримання установ передбачені із застосуванням індексу споживчих цін (грудень до грудня попереднього року) - 107,4 відсотка, з урахуванням потреби забезпечення належного рівня роботи бюджетних закладів та здійснення ними відповідних суспільних функцій.

 

З текстом рішення та додатками до нього можна ознайомитись за посиланням: 

http://www.finance.voladm.gov.ua/category/c-10-11/.

 

 

 

 
 
   
 
 
Веб-студія Терен Волинська обласна державна адміністрація Веб-портал органів виконавчої влади Інтернет-представництво Президента України