43025, Волинська область, м. Луцьк, вул. Прогресу,7
 
 
Департамент фінансів
Волинської обласної державної адміністрації
 
 
[ Вітаємо Вас на нашому оновленому веб-сайті. Всі зауваження, побажання та пропозиції по роботі веб-сайту надсилайте на електронну адресу post@gfin.voladm.gov.ua ]
 
 
Курси валют

Курс доллара     Погода в Луцке
Голосування
Чи задоволені Ви рівнем своїх доходів?
НАКАЗ Про затвердження графіку заїзду та встановлення плати за проживання на базі відпочинку на озері Світязь в оздоровчому сезоні 2017 року

“16” травня 2017 р. № 49

 

Керуючись Положенням про базу відпочинку на озері Світязь, затвердженим наказом департаменту фінансів від 08.01.2013 № 4  та з метою виконання кошторису надходження коштів до спеціального фонду на 2017 рік по базі відпочинку, раціонального використання плавзасобів,

 

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Встановити плату за проживання, користування плавзасобами і душовими кабінами на базі відпочинку для відпочиваючих у розмірах згідно з додатком 1.


1.1 У разі придбання путівки в період з 5 по 18 червня та 21 серпня по 27 серпня 2017 року на кількість днів, відмінних від тривалості заїзду, визначеному відповідним графіком, її вартість становить 100 відсотків.

           2. Затвердити графік заїзду відпочиваючих на базу відпочинку згідно додатку 2.


3. Встановити тривалість заїзду – 7 днів.

4. Взяти до відома, що:

4.1  Підставою для поселення та забезпечення належних умов відпочинку є путівка на базу відпочинку, в якій вказано найменування бази, номер кімнати та будинку, день початку та закінчення відпочинку, розмір оплати, тощо.

 

4.2. Путівка оформляється відповідно до поданої заяви (заявки) згідно з додатком 3.

4.3. Термін розгляду заявок департаментом фінансів – за 10 днів до заїзду на базу відпочинку.

4.4. Путівка дійсна тільки на зазначений у ній термін. У виключних випадках, при наявності вільних місць та за клопотанням відпочиваючих путівки можуть надаватись на коротший або довший терміни. Перенесення терміну путівки заборонено, дні запізнення та передчасного відїзду не  відновлюються і не компенсуються.

4.5.  У випадку видачі путівки на меншу кількість  відпочиваючих, ніж є ліжко-місць в номері та відмови від оплати вільних місць, директор бази проводить підселення на вільні місця.

5. Заявки на отримання путівки надавати департаменту фінансів відповідно до затвердженого графіку заїздів.

6. У разі наявності звернень щодо відпочинку після 27 серпня 2017 року департаментом фінансів може бути прийняте рішення про додатковий заїзд, шляхом внесення змін до цього наказу.

7. Відповідно до ст. 268 Податкового кодексу України обов’язковій сплаті підлягає туристичний збір за ставкою в розмірі 1 відсотка від вартості відпочинку. Платниками збору не є діти віком до 18 років та інваліди. Для врахування зазначеної пільги при нарахуванні туристичного збору обов’язково надати копію свідоцтва про народження дитини та документ, що підтверджує інвалідність (копія пенсійного посвідчення).

7.1. Оплату вартості путівок відпочиваючими та туристичний збір здійснювати безготівковим розрахунком на розрахунковий рахунок та повідомляти про сплату відділ бухгалтерського обліку звітності і контролю департаменту фінансів не пізніше, ніж  за 7 днів до початку заїзду;

7.2. У виключних випадках оплату вартості путівок відпочиваючими та туристичний збір вносити в касу бази відпочинку за юридичною адресою або директору бази відпочинку в день поселення, з наступним внесенням одержаних сум на рахунок бази.

8.  Директору бази відпочинку Бондарук Катерині Степанівні:

8.1. При проведенні поселення на базу відпочинку здійснювати перевірку документів, що засвідчують особу усіх відпочиваючих на відповідність записам у путівці та квитанцій про оплату. Не допускати поселення  та проживання осіб не вказаних у путівці.

8.2. Видавати, за бажанням відпочиваючих, у користування плавзасоби і забезпечити користування душовими кабінами за відповідну плату.

8.3. Забезпечити дотримання відпочиваючими правил внутрішнього розпорядку.

9. Довести цей наказ до відома Міністерства фінансів України та установ, які відносяться до сфери його діяльності.

10. Наказ департаменту фінансів облдержадміністрації від 01.06.2016 № 18 вважати таким, що втратив чинність.

11. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

Директор                                                                                             І.Никитюк

 

 
 
   
 
 
Веб-студія Терен Волинська обласна державна адміністрація Веб-портал органів виконавчої влади Інтернет-представництво Президента України