43025, Волинська область, м. Луцьк, вул. Прогресу,7
 
 
Департамент фінансів
Волинської обласної державної адміністрації
 
 
[ Вітаємо Вас на нашому оновленому веб-сайті. Всі зауваження, побажання та пропозиції по роботі веб-сайту надсилайте на електронну адресу post@gfin.voladm.gov.ua ]
 
 
Курси валют

Курс доллара     Погода в Луцке
Голосування
Чи задоволені Ви рівнем своїх доходів?
Про внесення змін до Інструкції про складання і виконання розпису обласного бюджету (НАКАЗ від 01 квітня 2013 року № 34)

За результатами перегляду власних нормативних актів та з метою їх приведення у відповідність до норм чинного законодавства 

НАКАЗУЮ:

1. Унести до Інструкції про складання і виконання розпису обласного бюджету, затвердженої наказом головного фінансового управління обласної державної адміністрації від 31 травня 2011 року № 48, зареєстрованої у головному управлінні юстиції у Волинській області 10 червня 2011 року за № 27/1183, наступні зміни:

1.1. У пункті 1.6. Інструкції слова ”начальником головного фінансового управління облдержадміністрації (далі – начальником головфінуправління)” та „головним фінансовим управлінням облдержадміністрації (далі – головфінуправління)” замінити словами ”директором департаменту фінансів облдержадміністрації (далі – директором департаменту фінансів)” та „департаментом фінансів облдержадміністрації (далі – департаментом фінансів)”.

1.2. У тексті Інструкції слова „начальник головфінуправління” та „головфінуправління” в усіх відмінках, замінити словами „директор департаменту фінансів” та „департамент фінансів” у відповідних відмінках.

2. Відділу фінансів місцевих органів влади і управління та юридичного забезпечення (С.Черніка) забезпечити реєстрацію цього наказу в головному управлінні юстиції у Волинській області.

3. Відділу зведеного бюджету та міжбюджетних відносин бюджетного управління (В.Горщар) забезпечити доведення цього наказу до головних розпорядників коштів обласного бюджету і головного управління Державної казначейської служби України у Волинській області для застосування в роботі.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника директора департаменту фінансів облдержадміністрації – начальника бюджетного управління А.Поліводу.

5. Наказ набирає чинності з дня офіційного опублікування. 


Директор департаменту                                                         І.Никитюк

Горщар 777 235

 
 
   
 
 
Веб-студія Терен Волинська обласна державна адміністрація Веб-портал органів виконавчої влади Інтернет-представництво Президента України