43025, Волинська область, м. Луцьк, вул. Прогресу,7
 
 
Департамент фінансів
Волинської обласної державної адміністрації
 
 
[ Вітаємо Вас на нашому оновленому веб-сайті. Всі зауваження, побажання та пропозиції по роботі веб-сайту надсилайте на електронну адресу post@gfin.voladm.gov.ua ]
 
 
Курси валют

Курс доллара     Погода в Луцке
Голосування
Чи задоволені Ви рівнем своїх доходів?
Розпорядження N801 від 09.12.2021 "Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови Волинської обласної державної адміністрації від 14 квітня 2005 року №87"

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державніадміністрації», рішення Волинської обласної ради від 28 грудня 2004 року№ 18/3 «Про обласний бюджет на 2005 рік», з метою приведення увідповідність до вимог чинного законодавства нормативно-правових актівВолинської обласної державної адміністраціїЗОБОВ'ЯЗУЮ:

1. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження головиВолинської обласної державної адміністрації від 14 квітня 2005 року № 87 «Пророзподіл додаткової дотації з державного бюджету на зменшення фактичнихдиспропорцій між місцевими бюджетами через нерівномірність мережібюджетних установ», зареєстроване у Волинському обласному управлінніюстиції 27 квітня 2005 року № 14/775.

2. Юридичне управління апарату Волинської обласної державноїадміністрації (Віталій Потапенко) подати це розпорядження на державнуреєстрацію до Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції(м. Львів).

3. Департамент фінансів Волинської обласної державної адміністрації(Ігор Никитюк) забезпечити його офіційне опублікування.4. Розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівникаапарату Волинської обласної державної адміністрації.

 

 

     Г олова                                                 Юрій ПОГУЛЯЙКО

 
 
   
 
 
Технічна підтримка Веб-студія ТРЕК Дія. Цифрова освіта Волинська обласна державна адміністрація Веб-портал органів виконавчої влади Інтернет-представництво Президента України