43025, Волинська область, м. Луцьк, вул. Прогресу,7
 
 
Департамент фінансів
Волинської обласної державної адміністрації
 
 
[ Вітаємо Вас на нашому оновленому веб-сайті. Всі зауваження, побажання та пропозиції по роботі веб-сайту надсилайте на електронну адресу post@gfin.voladm.gov.ua ]
 
 
Курси валют

Курс доллара     Погода в Луцке
Голосування
Чи задоволені Ви рівнем своїх доходів?
Про затвердження інструкції про складання і використання розпису обласного бюджету (НАКАЗ від 31 травня 2011 року № 48)

У зв’язку з внесенням змін до Бюджетного кодексу України, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2002 № 228 „Про затвердження Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог виконання кошторисів бюджетних установ” зі змінами та наказу Міністерства фінансів України від 28.01.2002 № 57 „Про затвердження документів, що використовуються в процесі виконання бюджету”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01.02.2002 за № 86/6374 зі змінами, з метою упорядкування окремих питань формування та виконання обласного бюджету,-

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Інструкцію про складання і виконання розпису обласного бюджету.

2. Головному спеціалісту – юрисконсульту Черніці С.В. забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Головного управління юстиції у Волинській області.

3. Відділу зведеного бюджету та міжбюджетних відносин бюджетного управління  (В.Горщар) забезпечити доведення цього наказу до головних розпорядників коштів обласного бюджету і головного управління Державного казначейства України в області для застосування в роботі.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника головного фінансового управління облдержадміністрації – начальника бюджетного управління А.Поліводу.

5. Визнати такими, що втратили чинність накази головного фінансового управління облдержадміністрації від 30.07.2004 №59 “Про затвердження Інструкції про складання і виконання розпису обласного бюджету”, зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Волинській області 10.08.2004 за № 32/732 та від 14.03.2005 № 21 „Про затвердження в новій редакції Інструкції про складання і виконання розпису обласного бюджету”, зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Волинській області 29.03.2005 за № 7/768.

6. Наказ набирає чинності після державної реєстрації в Головному управлінні юстиції у Волинській області та офіційного оприлюднення.

Начальник управління                                                                                І.Никитюк

Завантажити додатки до НАКАЗУ

 

 
 
   
 
 
Веб-студія Терен Волинська обласна державна адміністрація Веб-портал органів виконавчої влади Інтернет-представництво Президента України